>> Головна  |  Про нас...  |  Передплата  |  Реклама 

 

Громадяни країни запитують — податківці України відповідають

Консультує Інформаційно-довідковий департамент ДПС
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 38 (881), 17 вересня 2012 року)

Чи потрібно платнику єдиного податку другої групи, який здійснює господарську діяльність з виробництва товарів, у Свідоцтві платника єдиного податку зазначати вид господарської діяльності «Торгівля»?

Відповідно до п. 299.4 ст. 299 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі — ПКУ) та п. 2 Порядку видачі свідоцтва платника єдиного податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.12.11 № 1675 (далі — Порядок), платникам єдиного податку другої групи, які провадять кілька видів господарської діяльності, на які встановлено різні ставки єдиного податку, видається одне свідоцтво платника єдиного податку (далі — Свідоцтво).
У Свідоцтві фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку зазначаються обрані фізичною особою — підприємцем види господарської діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2005, у разі здійснення виробництва — також види товару (продукції), що нею виробляються (пп. 5 п. 299.11 ст. 299 ПКУ та п. 1 Порядку).

Яким чином фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку відображають доходи, отримані ними до дати реєстрації книги обліку доходів в органі ДПС та чи передбачена за це відповідальність?

Чи мають право фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку укладати з іншими суб’єктами господарювання (юридичними особами та фізичними особами — підприємцями) договори про спільну діяльність без створення юридичної особи?

Які товари є виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату для застосування норм ст. 291 Податкового кодексу України?

Чи може бути платником єдиного податку фізична особа — підприємець, що надає послуги інтернет-зв’язку, телебачення та кур’єрські послуги?

Чи зменшується дохід фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку на суми податків і зборів, що утримані (нараховані) під час здійснення нею функцій податкового агента?

Чи мають право працівники органів ДПС видати фізичній особі — підприємцю свідоцтво платника єдиного податку, в якому зазначені не всі види діяльності, обрані фізичною особою — підприємцем у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування?

Чи передбачена відповідальність за невнесення змін до свідоцтва платника єдиного податку щодо місця здійснення діяльності фізичною особою — підприємцем?

У полі 6 розділу І податкової декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця вказуються види підприємницької діяльності, які зазначені у свідоцтві платника єдиного податку, чи лише ті із них по яких фактично здійснювалась діяльність у звітному періоді?

Як фізична особа — підприємець — платник єдиного податку відображає у книзі обліку доходів (книзі обліку доходів і витрат) сплачену суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?

Чи може фізична особа — підприємець перебувати на спрощеній системі оподаткування та здавати в оренду частину нежитлового приміщення (споруди, будівлі) до 300 кв. метрів, а іншу частину безоплатно передавати в оренду (користування)?

Чи може фізична особа — підприємець бути платником єдиного податку якщо вона надає послуги з проведення ігор на більярді, в тому числі прокат інвентаря (стіл, киї та інше)?

Чи виникає об’єкт оподаткування у юридичної особи — платника єдиного податку, яка передає основні фонди засновникам при виході їх із засновницького складу, якщо внески ними були здійснені у грошовій формі?

Інформаційні повідомлення

Документи та коментарі

Консультації

Відповіді читачам


Mail to WebMaster
Газета консультує з питань податкового, банківського, митного законодавства
При використанні матеріалів посилання на сайт газети «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ» обов'язкове
2001-2012 © «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ»

ТОВ «Творче об'єднання КОНСУЛЬТАНТ»